Obsługujemy także okolice Orodzieńca, Klucz i Wolrbromia

Ogrodzieniec znajduje się przy węźle drogi krajowej nr.790, która jest swoistym szlakiem transportu drogowego łączącym niemal każdy punkt z województwa śląskiego i drogi krajowe nr 791 która biegnie w kierunku Krakowa przez Klucze i Wolbrom.

Duże nasilenie ruchu transportu drogowego stanowi duże zagrożenie dla pojazdów ciężarowych oraz pojazdów osobowych, które uległy niespodziewanej awarii lub zdarzeniu drogowemu.

Nikomu nie życzymy takich sytuacji, ale jak już zdarzy jakaś „przygoda” chętnie pomożemy każdemu kierowcy. Wystarczy w przeglądarce internetowej wyszukać holowanie Ogrodzieniec, by bez problemu znajdziesz firmę, która Ci pomoże w trudnej sytuacji. Możesz także skontaktować się bezpośrednio z firmą F.H.U. „Tom-Car” Tomasz Karolczyk, aby szybko otrzymać fachową pomoc.

Zadzwoń już teraz

+48 796 065 830 +48 504 065 830

Pomoc drogowa Ogrodzieniec

Nasza firma holuje niemalże wszystkie duże pojazdy ciężarowe, samochody dostawcze, urządzenia rolnicze, maszyny budowlane i tym podobne. Pomoc drogowa Ogrodzieniec F.H.U. „Tom-Car” Tomasz Karolczyk to ekipa w której pracują sami doświadczeni i uprawnieni fachowcy, którzy wykonują swoją pracę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i drogowych.