Jesteś w Zawierciu ? Potrzebujesz pomocy ?

Miasto Zawiercie jest ważnym, międzywojewódzkim węzłem drogowym. Drogę krajową nr. 78 charakteryzuje wzmożony ruch transportu ciężarowego jak i osobowego. Nie jeden kierowca znajdując się w okolicach Zawiercia znajduje się daleko od swojego domu czy też bazy.

Każdy kierowca też doskonale wie, że każdy pojazd potrafi się popsuć. Sprawa dotyczy zarówno starych, jak i nowych pojazdów oraz maszyn różnego przeznaczenia. Nie wspominając już o nie przewidzianych zdarzeniach drogowych, które mogą powstać nie tylko z naszej winy. Pomoc drogowa Zawiercie to niejednokrotnie ostatnia deska ratunku.

W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie Ci telefon i internet. Po wpisaniu hasła holowanie Zawiercie lub też pomoc drogowa Zawiercie, bez problemu znajdziesz naszą firmę F.H.U. „Tom-Car” Tomasz Karolczyk, która pomoże Ci w tej trudnej sytuacji.

HOLOWANIE ZAWIERCIE – POMOC DROGOWA ZAWIERCIE

Możesz także bezpośrednio do nas zadzwonić – 24h / 7

+48 796 065 830 +48 504 065 830

Firma F.H.U. „Tom-Car” Tomasz Karolczyk to nie tylko holowanie samochodów ciężarowych, ale holuje niemalże wszystkie duże pojazdy, w tym samochody osobowe, samochody dostawcze, urządzenia rolnicze, maszyny budowlane i tym podobne. Pomoc drogowa F.H.U. „Tom-Car” Tomasz Karolczyk to firma w której pracują sami doświadczeni i uprawnieni fachowcy, którzy wykonują swoją pracę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i drogowych,