Firma F.H.U. „Tom-Car” Tomasz Karolczyk, realizuje bezpieczny transport z HDS wobec każdego rodzaju ładunku: niezależnie czy będą to urządzenia przemysłowe, maszyny rolnicze, części motoryzacyjne czy maszyny budowlane. Nasz firma posiada duże doświadczenie z różnymi towarami przez co wie, jak się z nimi obchodzić, aby szybko i bezpiecznie dotarły do wybranego miejsca.

Holowanie, pomoc drogową oraz transport z HDS świadczymy w okolicach gminy Zawiercie, miasta Szczekociny oraz miasta Siewierz. Ale też nie odmawiamy naszych usług w żadnym kierunku.

Zadzwoń do nas już teraz i zapytaj

+48 796 065 830 +48 504 065 830

W naszej flocie samochodowej znajdują się samochody z HDS do 6,5 t ładowności. Mamy doświadczony zespół pracowników, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym i nietypowym zleceniom.

Nadrzędnym celem firmy jest zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług, dostosowanych do wszelkich potrzeb naszych klientów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nasze ogromne doświadczenie w branży, poparte współpracą z największymi firmami, gwarantuje Państwu usługi na wysokim poziomie i zgodne z oczekiwaniami.