Pomoc drogowa, holowanie Zawiercie

Świadczymy całodobową pomoc drogową na terenie całej gminy Zawiercie, w Szczekocinach, a także w kierunku Krakowa, tj. Orgodzieniec, Klucze, Wolbrom. Nasza pomoc drogowa jest dostępna także w dalszych zakątkach śląska.

Zadzwoń, zapytaj, chętnie pomożemy

+48 796 065 830

Nowoczesny i specjalnie doposażony holownik pozwala nam na holowanie pojazdów ciężarowych a także holowanie autobusów i autokarów. Pracujemy 24h 7 dni w tygodniu oraz w święta. Dźwig, który również posiadamy nam w najbardziej poważnych wypadkach i kolizjach.

Oferując swoje usługi staramy się, aby była ona dostosowana do Twoich potrzeb, nie ograniczając się tylko do tego, aby nasza pomoc drogowa dojechała jak najszybciej.

Ze względu na szeroki zakres usług, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełną pomoc bezpośrednio na drodze lub miejscu zdarzenia, nasza autolaweta bezpiecznie odwiezie pojazd do warsztatu.

Laweta Szczekociny – Laweta Ogrodzieniec

Holowanie samochodu odbywa się przez doświadczonego kierowcę, dzięki czemu odwiezie uszkodzony samochód bez względu na warunki pogodowe.

W przypadku aut o dużych gabarytach lub maszyn rolniczych, Pomoc Drogowa F.H.U. „Tom-Car” Tomasz Karolczyk zapewni odpowiedni transport, ponieważ dysponujemy pojazdami wyposażonymi w HDS i podnośniki.

Usługi HDS do 6,5 t

Holowanie pojazdów ciężarowych, pomoc drogowa tom-car 24h Tomasz Karolczyk
Holowanie pojazdów ciężarowych, pomoc drogowa tom-car 24h Tomasz Karolczyk

Przewóz wózków widłowych, koparek, maszyn rolniczych

Holowanie pojazdów ciężarowych, pomoc drogowa tom-car 24h Tomasz Karolczyk